.

.

Бесплатен Превозот бренд ILure 4 стои linha де pesca multifilamento ЈП Плетенка Риболов Линија hilo trenzado де pesca

Бесплатен Превозот бренд ILure 4 стои linha де pesca multifilamento ЈП Плетенка Риболов Линија hilo trenzado

DEN 1225.00
DEN 2450.88
-50 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Бесплатен превозот се врти Baitcasting ролна линија носителот,риболов линија тока за baitcasting ролна Линија жица затка US$ 6.22 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот на Големо Проширување 170cm Кастинг Риболов Прачка Опфаќа Род Заштитник Риболов Прачка Магија Обвивка US$ 5.98 /парче
Бесплатни shipping3 поставува Tenkara Прачка Лесно Кука чувар Род Клип Виси куки US$ 2.28 /парче
9cm 10g Мека Мами Вештачки Ракчиња Намамат Кука Мамки Мека Риболов Мами Риболов Мамки Носи Лажни намамат US$ 1.52 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 4 стои linha де pesca multifilamento ЈП Плетенка Риболов Линија hilo trenzado де pesca
Карактеристики :
1. Бренд : i Lure
2. Тип : ЈП плетенка риболов линија
3. Боја : Шарени
4. должина : 160m/парче,130m/парче
5. Ниска апсорпција на вода и добра отпорност на триење
6.Meterial : ЈП плетенка
Повеќе посмирен и посилно, па тешко е да се биде искривено.
Немаат непријатна миризба, па како здрава, на која ќе се избере?
Пакетот вклучува :
1 × Риболов линија

Основни својства

Линија Број:
0.4, 0.6, 0.8, 1.0, 1.2, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 4.0
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
Бренд Име:
SMART
Пловни Карактеристика:
Потоне Линија
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
Ниво
Број На Модел На:
XF04C
Материјал:
PE
Метри:
130/160m
meterial:
ЈП плетенка
боја:
coloful
Должина:
160m/130m
Дијаметар:
0.10 mm~0.32 mm
Големина:
0.4#,0.6#, 0.8#, 1#,1.2#, 1.5#, 2#, 2.5#,3.#, 4#
моќност:
3.7-24.5 Kg

Тие исто така купуваат со овој производ.