.

.

за mb скенирање алатка супер mb ѕвезда c5 + hdd најнов софтвер 2018.03 лаптоп x200t екран на допир подготвен да се користи за 12v 24v подготвен е да употребува

за mb скенирање алатка супер mb ѕвезда c5 + hdd најнов софтвер 2018.03 лаптоп x200t екран на допир подготвен

DEN 38352.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ви благодариме за вашето разбирање. Бидејќи стариот MB ЅВЕЗДА C4 главниот одбор немаат UDS чип, па старите MB ЅВЕЗДА C4 може да не ги поддржуваат; 3. таа поддржува wifi и lan, тоа ќе бидат тестирани пред превозот MB SD C5 Пакет Листа 1. Конектор усвојување на Воена брз swap технологија, тоа може да го поддржи 10.
Ако имате било објект проблем,само нас контакт брзо,ние ќе се потрудиме да го реши во рок од 24 часа.
Ве молиме Имајте во предвид : Ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина.
Ние нема да сноси одговорност за испорака не успее, бидејќи на примачот не е на адресата. 1pc x Lan Кабел 7.
Љубезно ве молиме имајте на ум!!!
1.Ве молиме да не информирате. 1pc x OBDII 16 PIN Кабел 3.Ве молиме изберете ЕМС. 1pc софтвер во hdd 8.Ако имате било какво барање за декларацијата вредност или опис.Песната Не ќе им се даде на клиентите по стоката била испратена.Тоа не е најдобар начин да се решат проблемите.
Колку што ние знаеме,Франција и Турција имаат строги увоз политика.Тоа не вклучува меѓународни увозни давачки. 1pc x C5 Мултиплексер (новиот C5 случај) 2.Тоа не е најдобар начин да се реши проблемот.
Превозот
1-2 Бизнис дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.000 пати се повлече приклучокот, постабилна; 5.Ве молиме не остави лош повратни информации пред да контактирате со нас.
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака.
Ако не можете да добиете пакет поради политиката во вашата земја,ние ќе не носат на изгубени. 1pc x 8 PIN Кабел 6.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно
За царинската проблеми и Данок :
1,ве Молиме консултирајте се со вашиот земји сопствени политики пред да нарачате и кажете ни кој е вашиот барањата на фактурата.
2,ве Молиме да ни остават пораки ако имате било какви посебни барања за дозвола. Ви благодариме за вашето разбирање. Мултиплексер сега го користите Lan кабел за да го поврзете 4.
Контактирајте Со Нас
Во нашата канцеларија се часа
24hours 7days onlline услуга
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш,не грижете се.Ви благодариме!
Листа цена вклучува вредноста на стоката ,пакувањето, цената,извоз и даноци. Нова MB SD Поврзете Компактен 5 Ѕвезда Дијагноза не само поддршка К линија дијагностицира и МОЖЕ да АВТОБУС,но, исто така, UDS дијагностицира протокол. ве молиме не ја вметнете батеријата за c5, тоа ќе биде придвижуван кога сте поврзани на автомобил
2. 1pc x x200t лаптоп 3g втора рака MB SD Поврзете C5 : Нова MB Компактен 5 Карактеристики 1.Се надевам дека ќе може да се разбере.Во спротивно ние сите ќе изјават 45% од единечната цена(околу$100-$300)за да се спаси данок.Превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Поддржани Мулти-Јазик : Македонски/Бугарски/Дански/Грчки/Шпански/Француски/Италијански/Корејски/Полски/Romanuan/Српско-Хрватски/ Турски/Чешки/Германски/Крај/Hyngarian/Јапонски/Холандски/Португалски/Руски/Шведски/Кинески 3.

Основни својства

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Hungarian,French,Italian,Greek,German,Slovenia,Polish,English,Spanish,Russian,Turkish,Finnish,Portuguese,Dutch,Swedish,Czech,Denish,Japanese,Korea
Бренд Име:
RCOBD
Ажурирање На Софтвер:
Yes
Хардвер Верзија:
најновите
Верзија На Софтвер:
најновите
Специјални Функции:
lan
боја:
како се покаже
Гаранција:
1 година
Специјални Функции:
дијагностичка алатка
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
лаптоп ram меморија:
2g

Тие исто така купуваат со овој производ.