.

.

Свадба Декорација Г-дин и Г-дин Смола Геј Двојка Бакнувањето Торта Topper Свадба Централен Figurine Торта Topper Партија Материјали

Свадба Декорација Г-дин и Г-дин Смола Геј Двојка Бакнувањето Торта Topper Свадба Централен Figurine Торта Topper

DEN 729.00
DEN 767.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Бесплатен Превозот Свадба Декорација Г-дин и Г-дин Смола Геј Пар Торта Topper Свадба Централен Figurine Торта Topper Партија Материјали
Спецификации
Теми : Класичен Тема
Повод : Свадба
Категорија : Figurine
Стил : Пар
Материјал : Смола
Прибл. Големина : 7*6.5*15 CM
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, постојат многу други производи за вашиот избор, сите барања, се чувствуваат слободни да контакт онлајн ни остави порака ве молам. Посакуваме да имате пријатен ден!

Основни својства

Шема:
Невестата & Младоженецот
Повод:
Партија,Годишнина,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Број На Модел На:
ФОТОНАПОНСКИ-010
Материјал:
Смола
is_customized:
Yes
Бренд Име:
TBIYTCWS
категорија:
figurine
Материјал:
Смола
Големина:
7*6.5*15CM
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали

Тие исто така купуваат со овој производ.