.

.

1PCS Црна Оникс Камен Крст Ѓердан Верски Мажите Ѓердан Кристал Крстот Pendant Ѓердан Хип Хоп Накит Водат Ѓердан

1PCS Црна Оникс Камен Крст Ѓердан Верски Мажите Ѓердан Кристал Крстот Pendant Ѓердан Хип Хоп Накит Водат Ѓердан

DEN 486.00
DEN 528.00
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Црна Оникс Ахат Крстот Ѓердан, Верски Мажите Ѓердан, Кристално Крстот Pendant Ѓердан, Хип Хоп Накит, Се Водат Ѓердан
Количина : 1pc /многу
Ѓердан Должина : 70cm
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.
Може исто така да како што се :

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
околу 20x45mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
dankaishi
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
A860
Обликотшема:
Крстот
боја:
како се покаже слика
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
монистра големина:
8мм
is_customized:
Yes
Должина:
70cm
Метали Тип:
Злато Позлатен

Тие исто така купуваат со овој производ.