.

.

Нови Оригинални 3.5 TFT 54Pins LCD LQ035NC121 LCD Дисплеј За SATLINK Сателитски Пронаоѓач Lcd Екран тестирано

Нови Оригинални 3.5 TFT 54Pins LCD LQ035NC121 LCD Дисплеј За SATLINK Сателитски Пронаоѓач Lcd Екран тестирано

DEN 778.00
DEN 864.00
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Нови Оригинални 3.5" TFT 54 Pins LCD LQ035 NC121 LCD Дисплеј За SATLINK Сателитски Пронаоѓач Lcd Екран 100% тестирано
Ве молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Основни својства

Бренд Име:
Wisecoco
Големина На Екранот:
3.5 инчен
Точка Резолуција:
320*240
Преглед Димензија:
76.9*63.9
Иглички:
54
квалитет:
Нови оригинални

Тие исто така купуваат со овој производ.