.

.

100pcs/многу Добар Црна Полиестер Spandex Tufted Стол Покритие За Свадба Банкет Декорации

100pcs/многу Добар Црна Полиестер Spandex Tufted Стол Покритие За Свадба Банкет Декорации

DEN 27936.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


100 Lycra Стол Опфаќа Spandex Стол Покритие за Свадба Универзална Чаир Ткаенина Бесплатен Превозот
Големина Референца
Тука се покажува Детали
Повеќе Бои
100 Lycra Стол Опфаќа Spandex Стол Покритие за Свадба Универзална Чаир Ткаенина Бесплатен Превозот

Основни својства

Спецификација:
Other
is_customized:
Yes
Стил:
Twill
Материјал:
Spandex / Полиестер
Употреба:
Плажа Стол,Хотел Чаир
Шема:
Обична Обоена
Број На Модел На:
HT0078
боја:
Црна
Стил:
мавтаа дното
Количина:
100pieces
Големина:
Universal

Тие исто така купуваат со овој производ.