.

.

12 Парчиња Слатки Сјајот Конска Опашка Носителот Прекрасна Зајакот Ушите, Косата Врски Мода Девојки Коса Додатоци За Коса, Лак Еластична Венчиња

12 Парчиња Слатки Сјајот Конска Опашка Носителот Прекрасна Зајакот Ушите, Косата Врски Мода Девојки Коса Додатоци

DEN 428.00
DEN 465.12
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Моден Коса Додатоци за Девојки Убави Bunny Уши конска опашка Носителот Сјајот Лак за Коса Врски
Предизвика Сјајот Лакови,совршен за партиите,proms,фестивали,празници,фотографии и подароци
Материјал : сјајот ткаенина,лента,метал
Големина : ве молиме видете ја сликата подолу
Пакување : 12pcs без картичка во една opp вреќа
1.За мешани бои,обично во просек сите наши бои.
Ако ти не би сакал сите бои,ве молиме оставете порака кога ќе нарачате.
2.Таму ќе биде малку се разликуваат во големина се должи на рачно изработени и упатство за мерење
3.Ќе има мало боја diviation поради различни светлина ефект,монитор резолуција и поставување на контрастот
4.Понекогаш,превозот времето е подолго од стандардните поради строгите клиент инспекција и временските
5.Нашата цена не вклучувајќи даноци,ДДВ или други давачки.
6.Ние сме фабрика со широк избор на коса додатоци за жени и девојки и повеќе од 15 години expierence.
Приспособен Производи се достапни ако вашите квантитет е доволно
ФОБ е достапна
1.Ако предмети оштетени за време на транзит,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање пакет
Ние ќе го препрати или враќање на оштетени дел за вас
2.Било која причина не сте задоволни со стварта,да ја прифатиме враќа и exchanes во 7days откако ќе го примите пакетот.
И што треба да се плати за враќање и вториот превозот
3.За било какви прашања,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа во работни денови и 36 часа за време на викендите

Основни својства

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
WTN751800
Бренд Име:
Yibooer
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип:
еластична венчиња
Тип:
Bunny Уши Коса Врски - Лакови Конска Опашка Носителот
Стил:
Прекрасна,Бутик,Слатки,Слатки
Пола:
Тинејџерки,Деца,Години
Прилики:
Секојдневна облека,Proms,Партии,Празници,Фестивал,Велигден,Подароци,Фотографии
Сезони:
пролет,лето,есен,зима
испорака:
3 дена по плаќање

Тие исто така купуваат со овој производ.