.

.

Кадифен Возрасни Маскота Bunny Зајакот Животинско Фенси Облека Костим Jumpsuit Велигден Настан Велигден маскота носии

Кадифен Возрасни Маскота Bunny Зајакот Животинско Фенси Облека Костим Jumpsuit Велигден Настан Велигден маскота

DEN 1295.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


М : 170 CM-175 CM
L : 175 CM-180 CM
XL : 181 CM-185 CM
XXL : 185 CM-190 CM
Ние бевме таму повеќе маскота костим, вие сте добредојдени да ги нарачате.
Добредојдовте во мојата Продавница!!
Ве молиме да ми кажете големината ќе треба по цел тоа, ако нема нормална големина за вас, ве молиме да ми кажете вашата висина и тежина, тогаш можам да custome тоа за вас ! Забелешка : ве молиме, напишете ја големината или висина и тежина , Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ме наскоро. Превозот : 1.Тежина на костимот е околу 5-6kg. 2.Оваа маскота костим може да се испраќаат од 1-5 дена. 3.Ние брод на објектот преку ЕМС меѓународен превозот услуга која што е најбрзо и најбезбедно начин. Тоа може само да се земе 3-7 дена да повеќето земји, вклучувајќи ги Австралија, САД, Франција,Германија,Шпанија... 4 .следење на број ќе се обезбеди по испраќаат. 5.Ако сакате да трговија на големо ние може да се комбинираат на превозот. 6. ве молиме наведете вашиот Телефон Не. и Адреса за испорака. Политика : ве Молиме не двоумете се да побарате било какви прашања пред понуда. Ве молиме имајте во предвид сите продажни се конечни,а не Ние едноставно го прифати враќањето затоа што не ми се допаѓа . Сериозни понудувачот ве молам. Повратни информации : Кога трансакцијата е завршена,и ако сте задоволни со тоа,и ние ќе го прават истото за вас.Ние работиме многу напорно за ВАС _100% позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни,ве молам дозволете ми да знам,јас ќе се обидам во моја моќ за да го решат проблемот

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
TOLOCO
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
TOLOCO
Материјал:
Памук
Одделот За Името:
Деца
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
маскота костим
Знаци:
Други

Тие исто така купуваат со овој производ.