.

.

Трговија на големо свадба фаворизира Свадба Маса Покрие Свадба маса декорации делукс брак Табела Здолниште Со drape

Трговија на големо свадба фаворизира Свадба Маса Покрие Свадба маса декорации делукс брак Табела Здолниште Со

DEN 1680.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн. Се зема во вид, не ја отфрли поради објективни причини како што се светло, дисплеј во боја, Ние ќе ги што е можно поблиску до физичка боја.
Кога нарачување свадба предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.
Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Ние не може да прифати било каква наплата, бидејќи купувачите одбие да плати такси или такси! За испорака термин,ние ќе го избере најдобриот испорака начин за база на истата, времето за испорака на пратката ќе го избере,ако ум,pls контактирајте со нас.
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно да се информираат. Ние ќе се обидеме најдобро за пребарување од нашите соработуваа фабрики и купување за вас. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.

Основни својства

Спецификација:
4ft x 32inch, 7ft x 32inch
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Модерна
Материјал:
Полиестер / Памук
Големина:
as picture
Употреба:
Дома,На Отворено,Хотел,Свадба,Забава,Банкет
Шема:
Обична Обоена
Број На Модел На:
Нови
Техника:
машина
Обликот:
правоаголник

Тие исто така купуваат со овој производ.