.

Нови Пристигнување Жените Завој Фустан Моден Зимски Долг Ракав Тенок Bodcon Се Облекуваат Секси Сплит Сла�

За Повратни информации 1,Лоши преглед не е решение на проблемот, ако не сте задоволни, ве молиме контакти

Напомена : 1 Ве молиме прочитајте ја нашата големина упатството внимателно пред да ја купите.2...

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба д�

Големина Информации>>>ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина на Биста Ракав Должина ПоловинатаХип cm инчен cm инч�

Оваа симпатична империја половината поврзана фустан е многу удобно и совршен за патување до тиква печ, �

Купонот Употреба Правила : 1 Оваа купонот може да се користи само во овој магазин Нема ограничување за ка

Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидеј�

Големина НАСГолемина на велика БРИТАНИЈАГолемина RUГолемина Мерење Биста (cm) Половината (cm) Должина (cm) S 4

Новата Девојка Долго рачно изработени Туту Фустан Деца Паун Меки Tulle Фустан со Цветни headband Деца Божиќ Tut

Големина(CM) Биста Половината Должина ТежинаS 82 68 83 4043kgМ 86 72 84 4548kgL 90 76 85 5053kgXL 94 80 86 5557kgXXL 98 84 87 59 62kg3 XL 102 88 88 6365k

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќ�

Бесплатни e Packet или Aliexpress,Кина, воздухот постРусија,САД,Франција,Обединетото Кралство,Украина,Австрали�

Драги пријатели, ви благодариме за вашата посета во нашата продавница.Ако имате било какви прашања,Добр

Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,не можете да следење во реално време на логистика информац�

Големина На ТабелатаДецата НИ ГолеминаОзнака(Етикета)Фустан Должина(cm)Биста Ширина(cm)Половината Ширин�

Опис : Mama Love Нов Стил Породилно Облека Породилно Фустани Медицинска облека на Доењето Фустани за Бремен�

Производи Нови Високоодделение везени Бебе Девојка Цвет Девојка се Облекуваат За Свадба Деца Божиќ Пар

стилови : ноќ на вештерките костим, карневал костим,најгласен поборник костимгума латекс корсети : 3 кук�

100% РЕАЛНО ФОТОТочка име : 414 Години Нова Бохемски Стил Децата се Облекуваат Девојка Лето Флорални Широк �

Плаќање 1 Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску 2 Зачувам е нашиот препо�

Мерење Во CM Големина Биста Половината Должина на Ракав Слободни 94 88 117 15Мерење Во Инчи Големина Биста По

Начин На Плаќање1.ДобредојдеИмаме 5 години искуство во правење на латекс производ.Топла Тренд, топла лат

Секси Жените Долг Ракав Тенок Bodycon Партија Коктел Вечер Мини ФустанКарактеристики : 100% Сосема НовМатери

Топло Добредојде во продавница1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да

Како да се избере вистинската големина1 : Pls следете ги нашите големина на табелата и се користи за мерењ�

Бохемски Жените Лето Долго Макси Фустан О Вратот Bating Ракав 6 XL 7 XL Плус Големина Секојдневен Плажа Облечи

ОписМатеријал : Памук Мешавини ,ПлатноУдобно, да дишеме слободно,Лесно чистењеГлава широк дизајн, повеќ

Големина На Насоки 1 Ве молиме погледнете нашите големина на табелата пред да го купат Бидејќи облека ве

Големина Ракав Градите Должина половината рамо, Рака обемот S 46cm 82cm 96cm 66cm 36cm 86cm М 47cm 86cm 97cm 70cm 37cm 90cm L 48cm 90cm 98

Добредојдовте на нашиот продавница и да уживате во вашата шопинг време!10 Години Лето Девојки Фустан 2018 �

Бебе Девојка се Облекуваат за Есен Зима Кукла Јака Принцеза се Облекуваат Децата Долги Ракави Девојки П

Основно Училиште Девојки Студентите Фустан,Small&Medium Деца без Ракави Симпатична Цветни Печати Принцеза Ф�

Слика ШоуСтавка Опис1.На листата е за објектот што е опишано во наслов само, не вклучувајќи какви било др

Топло совети : 1if не сте сигурни која големина е погоден pls да ни кажете на вашите деца возраст и висина ак

Топло Добредојде во продавница1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да

Топло Добредојде во продавница1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да

Сина боја Стил Повик на ФункцијаВез Големината на S / M / L Тип Жените се облекуваатмерење понекогаш може д

ОписМладата Принцеза Деца Бебе Девојка Партија Церемонија Christen Фустан !!Висок квалитет и Сосема нови 100%

Ние не може да гарантира пристигнување време.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точк

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии

Повеќе За ПроизводотПочитувани купувачот,Добредојдовте на нашата продавница!Бесплатни големина=Една �

Име на производ : Цвет Чипка Девојка Туту Фустан Соодветна возраст : 27 Години Сезона : Пролет, Лето, Есен Б

*Детали за производот Ткаенини : Човекнаправени од памук Цветни печати, принцеза стил тивко, тенок, кул в

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Ние ќе се обидеме да се справи со

Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине вашите негативни повратни информаци