.

.

YNL LED Лента Светлина 12v 50cm 30cm 10w 6w LED Цевка Светлина 12V SMD 5730 Ѕид Светилки Ладно Бела Флуоресцентна Светилка Светлина

YNL LED Лента Светлина 12v 50cm 30cm 10w 6w LED Цевка Светлина 12V SMD 5730 Ѕид Светилки Ладно Бела Флуоресцентна

DEN 177.00
DEN 232.32
-24 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Име на модел : ЛЕР Цевка Напон : 12v Светлосен Извор : SMD 5730 Моќ : 10 W Големина : 50cm Домување Материјал : транспарентна PC + алуминиумска плоча + алуминиумски светла Боја : Кул Бело Боја Температура : 6000 K-6500 K Живот : 50,000 часот Превозот Обично вашата парцели се испраќаат во рок од 5 дена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Време на испорака : повеќето земја може да пристигне на 15~60 дена. Бразил е бавно, можеби треба 40~90 дена. Ако вашиот не добиваат во текот на 60 дена, ве молиме пишете на мене, јас ќе ги провери за вас.(разни земји има различни пристигнувањето време). Ако вашиот потврда дојде време, се уште не добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака. Повратни информации, Ние во голема мера го цениме вашата 5 Ѕвезда позитивни Повратни информации. Имаме програма која автоматски да одговори како е можно вие оставете ја вашата повратна информација. Ние високо го цениме вашиот совет, која ни овозможува понуди подобри услуги за вас. за вашето задоволство и Позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој. ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако не сте задоволни со ова купување на,ве молиме слободно Контактирајте со нас,наместо да се даваат негативни повратни информации или отворен Спор. ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, се додека проблемот е решен. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни Повратни информации и добредојде место цел повторно.
Објект како што е опишано :
Комуникација :
Превозот на ветер :
Следниот шопинг може да се добие дополнителни попусти.

Основни својства

Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Бренд Име:
YNL
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
LED Чип Модел:
SMD5730
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Број на LED Чип:
36 компјутери
Просечен Живот (часот):
50000
Зрак Агол(°):
180°
База Тип:
Оптоварување
Обликот:
Бар
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Напон:
12V
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
30CM 50CM

Тие исто така купуваат со овој производ.