.

.

500PCS Нови Pashion Убавина Метал Занитвам Пердув Pendant 3D Метал Помине Уметност Накит Декорација Додатоци Помине Дизајн Стил

500PCS Нови Pashion Убавина Метал Занитвам Пердув Pendant 3D Метал Помине Уметност Накит Декорација Додатоци

DEN 172.80

Од стоката
Достапно е за нарачката

500 PCS Нови Pashion Убавина Злато Пердув Обетки Pendant 3 D Метал Помине Уметност Накит Декорација Додатоци Помине Стил и Дизајн Украс Бренд Име : Hisenlee
Материјал : Метал
Број На Модел : N10059-001N10059-004
Големина : 2.5х5.5mm
Количина : 500 PCS
Тежина : 1g
боја : Злато Опис :
>> Што е вашиот бренд? HISENLEE Бренд припаѓа на YIWU CHONGKE Ко. Ltd која компанија е фокусот врз Помине Уметност за речиси 5 години. >> Што е HISENLEE Цел? Посветени на обезбедување на најдобри квалитет Помине Уметност >> Што е Духот За HISENLEE? Се пренесе позитивни оптимизам до дух, за секој клиенти. >> Превозот И Ракувањето 1. Обработка на Време : 3-5 дена за сите наредби. 2. Посебни Барања : ве Молиме контактирајте со нас пред купување на плаќање и кажете ни посебни барања.
Ние ќе ви кажам во рок од 24 часа, без разлика дали ќе може да одговори на вашите барања. По потврдување плати повторно. 3. Превозот Начин : Повеќето наредби(помалку од 2 KG) се испраќаат од страна на Aliexpress стандард за испорака /Кина Пост . Под $5 нарачки се испраќаат од страна на Продавачот Метод на Превозот. Било какви други барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас. 4. Време на испорака : Нормално 15-60 дена да се добие цел, освен во Бразил.Некаде на транзит време може да биде долг и се разликуваат,особено за време на сезона. Ве молиме да не контактирате доколку ви треба помош за следење. 5. Увозни Давачки : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. >> Врати & Наплата Политика на Враќање : да ја прифатиме Aliexpress политика на враќање; Купувачот плаќа врати превозот. Политика за наплата : Ние обезбеди сигурен сервис политика. • Ако сте ја прими стоката скршени. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена. • Ако не го прими стоката во наведената време на испорака. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена. • Ако сте ја прими стоката со квалитет проблем, контактирајте со нас за половина или целиот износ за наплата. • Било disatified со производ, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации. >> Повратни информации Доколку не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, искрено да ве покануваме да ни остави сите 5-ѕвезда оценка позитивни повратни информации. Ако сте disatisfied со предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги обезбедат најдобро решение и да работат понапорно за да ви даде повеќе одлична услуга. Ви благодариме.

Основни својства

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
Hisenlee
Големина:
2.5x5.5mm
Материјал:
Метал
Количина:
500pcs
Тежина:
1g
Број На Модел На:
N10059-001-------N10059-004
Помине Уметност Уметност Златна Пердув Ги Красат:
3D Помине Уметност Метал Занитвам Сече Парче
Злато Родот Пердув Pendant Делови:
Злато Сребро Занитвам Уво Studs Помине Уметност
DIY Помине Декорација Телото Уметност:
Бисер Декорација Полски Decal Нокти
Златен Метал Налепница Мали Совети:
Пердув Срцето Studs За Нокти Дизајн Шарм Нокти
Јапонија Нов Производ Метален Стап Парче:
Облека, Чевли Метал Ги Красат Налепница

Тие исто така купуваат со овој производ.