.

.

Целосна Плоштадот/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод мудроста на Дрвото 3D Везови Мозаик Дома Декор Подароци HCR

Целосна Плоштадот/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод мудроста на Дрвото 3D Везови Мозаик Дома Декор

DEN 228.00
DEN 350.88
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Почитувани, прочитајте го казната на жолта позадина и црвен фонт. Ова е многу важно!
Бренд Име : ЈИ СВЕТЛА(Кликнете тука за да ја посетите YI СВЕТЛА Фабрика Продавница)
Примена : Home/Хотел/Ofice Декорација & Подарок . (Било која слика,било каква слика,може да се произведува.Ве молиме контактирајте со нас,Ние може да се препорача право големина.)
Дијамант Тип : 100% Круг & Плоштадот Дијамант. ( Ако сте треба плоштад дијамант, ве Молиме оставете порака "Плоштад Вежба" веднаш по ставање на ред,инаку, стандардната испрати круг дијамант производи )
Дијамант Сликарство Големина : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика.
Предметите Вклучуваат (Пакет) : Целосна Вежба,Платно,Фах,Точка Дијамант Вежба Пенкало,Лепак,А4,Кутија/Хартија Пакет . (кога дијамант сликарство големина помалку than40*30 cm во пакување со кеси)
Топло Совети : Транспорт оштетени и исчезнати производи, ние ќе бидат reissue.
1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm). 2 : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика.
База на HD платно
Предметите вклучуваат : Вежба,Платно,Фах,Точка Дијамант Вежба Пенкало,Лепак,А4,Кутија/Хартија Пакет. Совети : ве Молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме да договор со нас.
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не. 2 : Проверка на смола дијаманти и боја на соодветните боја код. 3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветните дијаманти. 4 : Користење на пенкало за да ги собереш дијамант,го стави на соодветната позиција. 5 : Откако ќе заврши, малку притиснете надолу дијаманти со рака да ги задржи цврсто прикачен.
1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи име,Средно име и презиме при правењето на плаќање. 2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Не,Улица,Град, Регион и Држава,во Спротивно вашата парцела веројатно може да се вратија! 3.Отсечени,го направи,мерење може да предизвика големина отстапување (плус и minus1-2cm флуктуација),боја аберации се должи на набљудувачите,времето,осветлување и други фактори,Слики ќе има различна боја во различни монитори, но ова не влијае на appearence на сликата,ве Молиме да се разбере. 4.Почитувани купувачот, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Ова е многу важно за нас, а ви благодариме за вашето разбирање. 5.[Совети] : смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање. 6.Ви благодариме за доаѓање и имаат убав ден.

Основни својства

Големина:
Round Drill 20x20cm, Square Drill 20x20cm, Round Drill 30x30cm, Square Drill 30x30cm, Round Drill 40x40cm, Square Drill 40x40cm, Round Drill 50x50cm, Square Drill 50x50cm, Round Drill 60x60cm, Square Drill 60x60cm, Round Drill 70x70cm, Square Drill 70x20cm, Round Drill 80x80cm, Square Drill 80x80cm, Round Drill 90x90cm, Square Drill 90x90cm, Round 100x100cm, Square 100x100cm, Round 120x120cm, Square 120x120cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.