.

.

100pcs/многу големо јута/лен/лен drawstring подарок кеси за козметички/прстен/книги пакување,Големина се изменуваат,Различни бои

100pcs/многу големо јута/лен/лен drawstring подарок кеси за козметички/прстен/книги пакување,Големина се изменуваат,Различни

DEN 2064.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Топло прашува :
Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го со нас големината и цената пред цел. Ако ви треба свила екран печатење на логото, на минимум цел е 5 многу,а цената Во табелата не се вклучуваат печатење на лого.
На стоки чија тежина помалку од 2kg,може да бесплатен превозот од Кина поштенски авиокомпании торба само, ако изберете и други транспортни средства одредени товарни ќе мора да becharged.
големина
7cm*9cm
8см*10см
8см*12cm
9.5 cm*14cm
11cm*15cm
други големина
цена
43 (САД $)
45 (САД $)
48 (САД $)
52 (САД $)
57 (САД $)
Потврдете со нас
Нашата компанија е професионална производител на крпа кеси производи, со силен развој на производот и производството способности, и да го наместите дизајн, производство и продажба. Професионална продукција на сомот, лен, платно, памук, не-плетени ткаенини, кожа пакување на производите.Производи се широко се користат во мобилните телефони, мобилни напојување на мобилни хард диск, MP3, MP4, камера и други електроника/комуникација/дигитални производи и вино пакување, накит пакување, подарок пакување и други индустрии.
Ние може да зависност од вашите барања, прилагодени за вас, за вашата различни видови, сите големини, сите облици, на сите бои на производи
> > нашата предност :
Производ предност - професионален дизајн, производство, за да се обезбедат различни стилови, за вас на различни форми, различни големини и бои на производи, ги задоволат различните потреби вас
П uality предност - Сите производи од страна на професионални и квалитетни инспекциски персонал инспекција, за да се обезбеди квалитетот на производот
Цена предности - да се обезбеди висок квалитет и евтини производи за вас

Основни својства

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Тежина:
6g
Објектот Ширина:
7cm
Производ Карактеристики:
Drawstring Торба
Објектот Висина:
9cm
Број На Модел На:
20169016
Големина:
7*9cm,според вашите барања
боја:
многу бои за да изберете
е cusotmized :
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.