.

.

2015 година нови Бохемски стил флорални headband цвет девојка круна garlands за коса гарланд лента венец додатоци headdress тиара

2015 година нови Бохемски стил флорални headband цвет девојка круна garlands за коса гарланд лента венец додатоци

DEN 144.00
DEN 163.20
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободно - освен некои земји. купувачот мора да го прочитате : 1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", 2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја. 3, pls не се отвори спорот Во одреден временски период, 4, Ако не го добиете вашиот стоки во рамките на одредено време, ние и ветуваме на целосна наплата. 5, Ако не може да се прифати, ве молиме не да се купи , ви благодариме
Пакување
Вашето задоволство е наша најголема мотивација
2015 година нови Бохемски стил флорални headband цвет девојка круна garlands за коса гарланд лента венец додатоци headdress тиара

Основни својства

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Headbands
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Бамбус Влакна,Spandex
Број На Модел На:
цвет коса гарланд
Craft:
рачно изработени цветни круна
Испорака На Владата:
Бесплатен превозот
Име на производ:
цвет девојка коса додатоци
боја:
headband цвет
косата лакови Стил:
круна на цвеќиња за коса
Материјал:
цветни коса венец
Стил:
headband цвет
Пол:
Жените девојки
Големина:
flower wreath for hair
Потекло:
Кина џе yiwu

Тие исто така купуваат со овој производ.