.

.

1PC Помине Уметност Четка Градител УВ Гел Цртање Сликарство Пенкало, Четка За Нокти 4BL4

1PC Помине Уметност Четка Градител УВ Гел Цртање Сликарство Пенкало, Четка За Нокти 4BL4

DEN 24.00
DEN 36.96
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

1 PC Помине Уметност Четка Градител УВ Гел Цртање Сликарство Пенкало, Четка За Нокти
Оваа помине уметност четка е quintessence на одреден вид на убавина.
Стил : Мода
Пол : Жените
Тема : Убавина
Тип : Помине Уметност Пен
Боја : Како на Сликата Шоу
Материјали : Најлон
Должина : 17cm/6.69" (Прибл.)
Комплетно произведени со најлон, со долг процес на ригорозни.
Писмено не ни се подели, ниту деформација како издржливи и никогаш не корозија.
На pen може да се направи бои биде сува брзо по натопување со масло боја и кристал.
Се користи за правење acrylics издлаби модели.
Овозможи да го созд вашиот сопствен дизајн на вашите нокти.
Со лопата-форма-на крајот се справи може да се користи како cuticle тласкач.
Висок квалитет, Лесна за употреба
Одлично за казна помине уметност работа.
Идеален за професионална употреба или домашна употреба
Ве молиме мијат внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба.
Пакет Се Вклучени :
1 x Помине Уметност Четка

Основни својства

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Материјал:
Најлон
Големина:
17cm/6.69
Број На Модел На:
10763
Бренд Име:
popfeel

Тие исто така купуваат со овој производ.