.

.

15cm Ѕвезди Ѕид Налепница Бебе бебе соба Ѕвезди Ѕид Decal DIY Ѕвезда Шема Ѕид Налепница Детска Соба се Намали Винил Деца Ѕид Налепница P6

15cm Ѕвезди Ѕид Налепница Бебе бебе соба Ѕвезди Ѕид Decal DIY Ѕвезда Шема Ѕид Налепница Детска Соба се Намали

DEN 811.00
DEN 911.52
-11 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


[size]
Wx H : 15x14cm (15 ѕвезди во 1 сет)
[default color]
сребро.
[објект слики]
[ЗА - БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашите налепница, ние ќе го направи тоа во стандардната боја. Бои може да се разликува малку се должи на следење на поставувања, ве молиме не се направи цел ако умот оваа разлика. [ОГЛЕДАЛО - IMAGE] ве Молам дозволете ми да знам дали сакате овој дизајн во обратна кога ќе ги нарачате на објектот. [АПЛИКАЦИЈА - МЕСТО] На налепници САМО може да се примени во било мазни површини. [ПРИЛАГОДЕНО - ДИЗАЈН] Ако имате ли идеја што би сакале да се направи како налепница, само пратете ни порака, ние сме толку среќни да се направи СОПСТВЕН ДИЗАЈН . [ОТСТРАНУВАЊЕ - МЕТОД] Ако сакате да го отстраните налепница, ве молиме да користите фен за коса да се удар на налепница, одново и одново во случај на леплива материјал ќе ги оштети вашите ѕидови. Ве молиме да се исчисти вашиот површина пред да се применат налепници.

Основни својства

боја:
сребрена, златна, црна, бела, црвена, розова, меки розова, жолта, портокалова, голи, зелена, светло зелена, нане, виолетова, светло виолетова, сина, светло сина, темно сина, чоколадо, кафеава, сива, светло сива
Големина:
15cm wide x 15 stars
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
IWALLSTICKERS
Број На Модел На:
P006

Тие исто така купуваат со овој производ.