.

.

Нови 8PCS Професионални Магнетни Орев Возачот Поставите Метрички Штекер 1/4 Хексадецимален Моќ Вежба Битови 6mm~13mm Вежба Малку Адаптер Хексадецимален алат

Нови 8PCS Професионални Магнетни Орев Возачот Поставите Метрички Штекер 1/4 Хексадецимален Моќ Вежба Битови 6mm~13mm

DEN 405.00
DEN 623.52
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики 100% квалитет и Сосема нов. Дизајниран за 1/4" Хексадецимален месо тело Битови Екстра-Сила Магнет Има Битови Безбедно Одлично за Работа со Тешко да се Постигне Завртки Мора да се има додаток во собата за моќ вежби и влијание возачи Неограничен Користи во Автомобилската, Хардвер, Хоби, Дома, итн.. се Вклопува сите моќ вежби, screwguns, cordless & магнетни возачи Sandblasted, хром vanadium челик делови На бел-форма и магнетни хексадецимален вметнете оставете малку да се одржи на малку безбедно место за побрзо инсталации. 8pcs 6mm-13mm Хексадецимален Штекер Ракав Млазници Магнетни Орев Возачот Поставите Вежба Малку Адаптер Хексадецимален алат Спецификација : Боја : како на сликата Тежина : 320g(8pc) Хексадецимален Големина : 1/4" Должина : 65mm Материјали : Челик Големини : 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 & 13mm Пакетот Вклучува 8 PCS Професионални Магнетни Орев Возачот Поставите Метрички Штекер Хексадецимален Моќ Вежба Битови

Основни својства

Бренд Име:
fixmee
DIY Материјали:
Дрво

Тие исто така купуваат со овој производ.