.

.

Керамички Цинк Легура Кујната Кабинет Мебел се Справи со knob Шкафот Плакарот на Врата Фиока Порцелан, се Повлече, се Справува со Копчиња Црно-Бело

Керамички Цинк Легура Кујната Кабинет Мебел се Справи со knob Шкафот Плакарот на Врата Фиока Порцелан, се Повлече,

DEN 506.00
DEN 575.52
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Керамички Цинк Легура Кујната Кабинет Мебел се Справи со knob Шкафот Плакарот на Врата Фиока Порцелан, се Повлече, се Справува со Копчиња Круг
Карактеристики : Материјал : Керамички+Цинк легура Големина : 32-милиметри*25мм 100% Сосема нов и висок квалитет Прилично уметнички, издржлива и корисна, лесно може да се инсталира. Убава копчиња радикално менување на изгледот и чувството на мебел. Совршен за инсталиран на вратата, кабинет, гардероба.
Слики :
Пратката &плаќање
1. Ние ќе ја испратите вашата нарачка надвор побрзо, обично во рок од 24 часа од вашето плаќање се примени.
2. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена.
3. Ние може да обезбеди различни превозот начини како што се бара. Ве молиме проверете внимателно!
Превозот начин
Време На Испорака
Забелешка
Кина/Пост Воздух Mail
15-40 Работни дена
Одговараат на стоки помалку од 2 кг epacket 7 до 15 работни дена само да стигнат до сад и Русија
EMS
5-15 Работни дена
Понекогаш добро за помине обичај, и факс
DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/
3-8 Работни дена
Брзо и добра цена за некои земја
4. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас.
Контакт :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во најкраток можен рок во 24 часа. И вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме за гледање нашите предмети!!!
Вашето задоволство е нашата најголема моќ. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -)

Основни својства

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
KUNGSPHAN
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Руралните
is_customized:
Yes
Материјал:
Керамички
Материјал:
Керамички + Цинк Легура
Додатоци:
завртки се вклучени
Дупка проред:
Една Дупка
Големина:
32mm*25mm

Тие исто така купуваат со овој производ.