.

.

Топла Продажба 3300 еез Бела Мешани Дигитални Акрилик Монистра големина 6x6mm, Дупка:Околу 3мм,Бесплатен Превозот

Топла Продажба 3300 еез Бела Мешани Дигитални Акрилик Монистра големина 6x6mm, Дупка:Околу 3мм,Бесплатен Превозот

DEN 712.00
DEN 837.60
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте во мојата продавница :
Производи Детали : NO : 141122095514 Тежина : 500gram Големина : 6x6mm
пакет : Плаќање : со Кредитна картичка ,во реално -време бренд трансфер ,офлајн плаќање ,Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас .За да ги заштитите вашите интереси,можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција. Превозот : Политика на Враќање : Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте со Нас : Ако не сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Накит За Нега :
За нас :

Основни својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
141122095514
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
500gram
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Обликот:
коцка
Стил:
До 2015 Мода Накит
is_customized:
Yes
боја:
Бела
дупка:
3 mm
Објектот Дијаметар:
6x6mm

Тие исто така купуваат со овој производ.