.

.

Граница Вклучите Оригиналната Нови XCK-S XCKS123H29 ZCKS1H29 ZCK-S1H29 / XCKS123 XCK-S123 ZCKS1 ZCK-S1 ZCKD23 ZCK-D23 / ZCKD23C ZCK-D23C

Граница Вклучите Оригиналната Нови XCK-S XCKS123H29 ZCKS1H29 ZCK-S1H29 / XCKS123 XCK-S123 ZCKS1 ZCK-S1 ZCKD23

DEN 3292.80

Од стоката
Достапно е за нарачката


Повеќе од една е дозволено. Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или имате
за било какви прашања пред да го поставите цел, не двоумете се да контактирате со нас .
1.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да го купи објектот.
2.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот,
ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.
3.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.
1.Објектот ќе биде испратена до твојата адреса наведени во Alipay. Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефон
бројот се точно кога ќе понудата на објектот.
2.Објекти обично се испраќаат нашите во рок од 7 дена за време на работни дена по плаќање е примена.
3.Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
1)Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на испорака.
2)ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот и мора да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите
или размена на стоки.
3)се Врати превозот цената е обврска на купувачот.
4) Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, што значи многу во нашата
иднината Aliexpress зафати ,вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро.
5)ве Молиме контактирајте со нас ако планирате да ни остави Неутрален/Негативна повратна информација или отворен спор ,тоа ќе биде подобро да се прочисти вашиот
незадоволството и да го решат проблемот да се направи сте 100% задоволство.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден !

Основни својства

боја:
ZCK-S1 ZCKD23, ZCK-S1 ZCKD23C, ZCKS1H29 ZCKD23, ZCKS1H29 ZCKD23C
Тип На Објект:
Прекинувачи
тековната:
630a
Број На Модел На:
ZCK-S1 ZCKD23 / ZCK-S1 ZCKD23C / ZCKS1H29 ZCKD23 / ZCKS1H29 ZCKD23C
Карактеристики:
1
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
сертификација:
CCC
Гаранција:
1year
Материјал:
Пластични

Тие исто така купуваат со овој производ.