.

.

LAN ПАЛАТА свадба накит сетови за невести златна боја дами накит поставите обетки ѓердан прстен хривнија бесплатен превозот

LAN ПАЛАТА свадба накит сетови за невести златна боја дами накит поставите обетки ѓердан прстен хривнија бесплатен

DEN 453.00
DEN 638.40
-29 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нема Спор ве молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи. за овој вид на превозот метод. Ако ви е потребна за следење на информации, можете да изберете Кина Пост Воздух Пошта или E-пакет.ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.MOQ од 1 парче, инвентар соодветни, нормално, ние може да организира пратка во рок од 1-2 работни денови.
Добредојдовте на нашата продавница
ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД ЦЕЛ
1.
Постојат различни превозот методи да се избере
1. Нашата компанија се наоѓа во Шангај, Кина.Ние нудиме бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или" примерок"со ниска вредност.Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.
Бренд : Lan Палата
Предмети : Накит сетови студ earring +ѓердан +хривнија+ring
Боја : Златна
Ѓердан Големина : 45см
Студ Earring големина : 2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус обично трае 20-60 дена и некои земји во африка може да ви треба повеќе денови. нема следење на информации за да можете да ја проверите на интернет. E-пакет за САД земјата и Кина пост воздух mail за други земји.5 ЅВЕЗДИ на позитивни повратни информации ќе помогне да се подобри нашите производи и услуги.Ако сте незадоволни со објектот на нашата услуга,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со нив, за што побрзо. Ние си имаме свој фабриката, па
објектите се на располагање за да го прилагодите,промет на големо и промет на мало со многу поволна цена.Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби.Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ЅВЕЗДИ ,ние ќе го цениме тоа.понекогаш побрзо понекогаш бавно.5 cm
Прстен Големина : 2. Ви благодариме за вашиот љубезно ве молиме да се разбере.5 cm
Хривнија Големина : 6.Кога ќе ја покаже сликата за нас.Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди високо-квалитетни производи и задоволителна услуга. Ни веруваат, Било прашање ќе се реши.Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не се плаќање погоре, ние ќе ви каже како да се плати со користење на други методи за плаќање.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, Но се уште не добиваат вашата нарачка, ве Молиме контактирајте со нас , Ние ќе се прошири и датум на испорака за вас во рок од 24 часа.

Основни својства

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/студ earrigs/нараквица/прстен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Бренд Име:
LAN ПАЛАТА
Број На Модел На:
LPS0038F
боја:
Golden
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел Олово Кадмиум слободни
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Шангај Кина
Пакет:
Добро спакувани во OPP вреќа
Стил:
Романтични

Тие исто така купуваат со овој производ.