.

.

E13 LG1+ планина тркала налепници велосипеди тркала decals e тринаесет велосипед прирабници налепници за две тркала decals

E13 LG1+ планина тркала налепници велосипеди тркала decals e тринаесет велосипед прирабници налепници за две

DEN 490.00
DEN 576.00
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

1. Ние нудиме неколку заеднички бои во производот својства за да го изберете. 2. Овој производ поддржува сопствени бои, можете да ни овозможи со боја име или слика, но ќе има одредена боја. На повеќето прецизен начин е да ни овозможи со CMYK боја вредности. 3. Можете да оставите порака, или да ја испратите станица писмо.
Нашите налепница тип и метод на работа 1.Инкџет контура сечење-модел на налепка на боја од CMYK комбинација -избор на Боја е повеќе шарени. -Налепници со водоотпорен сончање материјал. - отворено средина може да се користи за 3 години . Прво, налепници од задниот дел на хартија слој да се откине, и потоа ископирајте го во локацијата што сакате да го залепите, и на крај постепено притиснете рака за да се избегне меур, кои се обрне посебно внимание, ако тоа е инк-џет контура сечење тип На тркала налепници треба да се намали во едно, откине поддршка на состојба, додека лепење на налепницата 2.Пвц солидна боја филм форма намали тип налепници. - Боја може да биде само монохроматски или едноставна комбинација. - Налепници со водоотпорен сончање материјал. - отворено средина може да се користи за 5 години - Налепници се поделени во три слоја, треба да се користи за пренос на филмот да паста. -Налепници немаат позадина во боја. Прво, назад лист слој нагоре, 180 степени да се откине назад хартија слој, така што налепници во прилог на трансфер филм, вториот чекор, трансфер на хартија ќе се држиме до локацијата што сакате да го залепите, третата страна, притиснете, И потоа отстранете површината на пренос на филмот 3.Инкџет форма за сечење. - Овој модел на налепка на боја од CMYK комбинација. - Избор на боја е повеќе шарени . - отворено средина може да се користи за 3 години. - Налепници се поделени во три слоја, треба да се користи за пренос на филмот да паста. - Налепници немаат позадина во боја. Прво, назад лист слој нагоре, 180 степени да се откине назад хартија слој, така што налепници во прилог на трансфер филм, вториот чекор, трансфер на хартија ќе се држиме до локацијата што сакате да го залепите, третата страна, притиснете, И потоа отстранете површината на трансфер филм

Основни својства

боја:
26er жолта, 26er бела, 26er сина, 26er црвена, 26er портокал, 26er Магента, 27 5er yellower, 27 5er бела, 27 5er сина, 27 5er црвена, 27 5er портокал, 27 5er магента, 29er yellower, 29er бела, 29er сина, 29er црвена, 29er портокал, 29er магента, изберете боја
Тип:
Налепници
Бренд Име:
READU
Материјал:
ПВЦ
Големина:
2cm
Дебелина:
0.12 mm

Тие исто така купуваат со овој производ.