.

.

Трговија на големо 5Pairs/Многу Wltoys Надградба Делови 580016 Легура Оска Разл Првенство За 1/18 Камион со Надградена A949-14 A959 A979 A949 A969

Трговија на големо 5Pairs/Многу Wltoys Надградба Делови 580016 Легура Оска Разл Првенство За 1/18 Камион со Надградена

DEN 427.00
DEN 427.20
-0 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

5 Pairs/Многу Wltoys Надградба Делови 580016 Легура Оска Разл Првенство За 1/18 Кабриолет Камион со Надградена A949-14 CNC A959 A979 A949 A969
Добредојдовте на хоби Зона.Ние нудиме висок квалитет на рк модели и делови.Имаме објекти акции.
Брза испорака , и да се обезбеди Следење на број
Ние сме компанија.Ние нудиме по служба,за било какви прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Убав ден за вас : ))
Предмет : Диференцијална Првенство
Пакет : 10pcs/многу( 5packs) Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Основни својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Алатка Материјали:
Издробен
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
580016
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Бренд Име:
EQcts
Надградба На Делови/Додатоци:
Диференцијална Првенство
Четири тркала Атрибути:
Диференцијална Првенство
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Диференцијална Првенство
Материјал:
Алуминиум легура

Тие исто така купуваат со овој производ.