.

.

Рефил инкџет кертриџ LC563M/LC563C/LC563Y/LC563BK/LC565M/LC565C/LC565Y/LC567BK за БРАТ DCP-J152W,DCP-J552DW,DCP-J752DW...

Рефил инкџет кертриџ LC563M/LC563C/LC563Y/LC563BK/LC565M/LC565C/LC565Y/LC567BK за БРАТ DCP-J152W,DCP-J552DW,DCP-J752DW...

DEN 857.00
DEN 912.00
-6 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


PROCOLOR рефил инкџет кертриџ LC563 M/LC 563 C/LC 563 Y/LC 563 Б.К/LC 565 M/LC 565 C/LC 565 Y/LC 567 Б.К.
за БРАТ MFC-J3720 ..
Оригиналниот чип е постојан, стави оригинален чип до нашите компатибилни, мастило кертриџ, само пополнете ја со мастило за да печати!
НАПОМЕНА :
Кога совет на промените кертриџ не притиснете ok (ок), direct X,
или имаат можност да се стави на оригиналниот чип
заклучување и не може да се печати, т неговата е да се обрне внимание на,
ве молиме да контактирате со услуга за детали

Основни својства

Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Обоени:
Yes
боја:
C,K,M,Y
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Брат
Број На Модел На:
LC563/LC565
Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
welcolor
Компатибилен Бренд:
Брат
боја:
Б.К/C/M/Y
Мастило:
без мастило
чип:
без чип
мастило за јачина:
Б.К
Кертриџ Број На Модел:
LC563/LC565
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Чипови доаѓаат од:
оваа кертриџ треба да треба оригинални чип
детали:
со кутија.со додатоци
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.