.

.

200pcs/пакет E95-25 Изолирани Кабелот Крајот Терминал Жица Конектори Bootlace Ferrules за 95mm2 25m Pin на Должината Месинг Цевка VE95-25

200pcs/пакет E95-25 Изолирани Кабелот Крајот Терминал Жица Конектори Bootlace Ferrules за 95mm2 25m Pin на Должината

DEN 2080.32

Од стоката
Достапно е за нарачката


200pcs/пакет VE95-25 Континентална Терминали Crimp Терминали Терминал pin цевка бакар игла носот
Пет бои да се избере : Сина, Црвена Зелена Жолта Црна
( еден пакет една боја ,Pls да ми кажете каква боја сакате,или ние ќе ја испрати на случаен боја)
Pls ме остави порака каква боја сакате.
СПЕЦИФИКАЦИИ
Кабел
Количина/пакет
Цена
VE0308
0.3mm2
1000pcs
УСД$5.8
VE0508
0.5mm2
1000pcs
УСД$2.2
VE0510
1000pcs
УСД$2.6
VE0512
1000pcs
УСД$2.9
VE7508
0.75mm2
1000pcs
УСД$2.2
VE7510
1000pcs
УСД$2.6
VE7512
1000pcs
УСД$2.9
VE1008
1mm2
1000pcs
УСД$2.2
VE1010
1000pcs
УСД$2.6
VE1012
1000pcs
УСД$2.9
VE1508
1.5mm2
1000pcs
УСД$2.7
VE1510
1000pcs
УСД$3.2
VE1512
1000pcs
УСД$3.6
VE1518
1000pcs
УСД$5.2
VE2508
2.5mm2
1000pcs
УСД$3.2
VE2510
1000pcs
УСД$3.6
VE2512
1000pcs
УСД$4.1
VE2518
1000pcs
УСД$6.94
VE4009
4mm2
1000pcs
УСД$4.5
VE4012
1000pcs
УСД$5.8
VE4018
1000pcs
УСД$8.5
VE6012
6mm2
1000pcs
УСД$7.2
VE6018
1000pcs
УСД$10.8
VE10-12
10mm2
1000pcs
УСД$9.9
VE10-18
1000pcs
УСД$14.52
VE10-25
500pcs
УСД$20.8
VE16-12
16mm2
500pcs
УСД$7.59
VE16-18
500pcs
УСД$11.92
VE25-16
25mm2
200pcs
УСД$5.42
VE35-16
35mm2
200pcs
УСД$6.5
VE50-20
50mm2
200pcs
УСД$9.97
VE70-20
70mm2
200pcs
УСД$21.67
VE95-25
95mm2
200pcs
УСД$43.34

Основни својства

боја:
Црвена, Сина, Зелена, Црна, Жолта
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VE95-25
Тип:
Crimp Терминал
Боја Класификација:
црвено во сино жолта црна зелени
Конектор Материјал:
Дувачкиот цевка(Едб Позлатен)
Изолација Материјал:
ПВЦ

Тие исто така купуваат со овој производ.