.

.

Оригиналниот ОДЛУЧАТ-725 ОПТИМА-725 B1 за JVC CD Ласерски Пикап OPTIMA725B1 ОПТИМА-725B1

Оригиналниот ОДЛУЧАТ-725 ОПТИМА-725 B1 за JVC CD Ласерски Пикап OPTIMA725B1 ОПТИМА-725B1

DEN 552.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде на OPICAL ЛАСЕРСКИ ЛЕЌИ треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за совети. Производ Портрет
Производ Ставка. Предмет : OPT-725 B1 Состојба : Нова Со механизам : Нема ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид Ласерски диоди можат да бидат уништени од страна на статички електрицитет се врши од страна на телото. Ве молиме да биде спроведување на статички електрицитет мерки на заштита ако се врши поправка на периферна ласерска пикап. 1. Ласерски диоди околу активатори и периферни не може да се допре. 2. Не судете дали тоа е добро или лошо од ласерски диоди тестер, итн. (можете лесно може да го уништи тоа). 3. Лемење на железо треба да се користи за отстранување на заштита точка на ласерски диоди се препорачува да се некои мерки против статички електрицитет.

Основни својства

Брзо полнење:
No
Број На Модел На:
OPT-725
Пакет:
Yes
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
No
екран:
No
Употреба:
ЦД Играчи

Тие исто така купуваат со овој производ.