.

.

18*18 Дома Декоративни Пурпурна Цевки Работ Геометрија Фрли Перница Случај almofadas став троседот

18*18 Дома Декоративни Пурпурна Цевки Работ Геометрија Фрли Перница Случај almofadas став троседот

DEN 401.00
DEN 445.92
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Може да се погледне за перница покрива која се чувствува мека и издржливи, плус трендовски стилови за да декорирате вашиот дом, продавници, или на други места. Или може да се погледне за подароци за вашите најдобри пријатели или членови на семејството во случаи (како што се домашна затоплување, свадба, роденден, итн.).
Тука е ! Се надевам дека ќе ви се допадне нив!
Карактеристики :
- Боја : Светло Виолетова како фотографија.
- Size : 45*45 cm (18 * 18 инчи) (ве молиме овозможи за 1-2 cm големина разлика за рачно изработени причина)
- Материјал : 100% полиестер (Квалитет микрофибер ткаенина)
- Затворање : скриен патент и цевки работ
- Една страна се печатат, грб е соодветните боја на празна бела или црна .
Оваа листа е за 1 (еден) парче перница ги опфаќаат САМО, вметнете не се вклучени.
Нега : Измијте се со ладна вода на нежни циклус или со рака и висат да се исуши. Не користите кајгана.
Забелешка : Боја застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои.
Една страна се печатат, грб е празен Бел. Цевки работ (земе подолу како пример)
Payme nt Политика
· Ние го прифаќаме Зачувам, Western Union, или, T/T во моментов.
· За голем дел од објектите кои се во акции,предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена по расчисти исплата. За оној што се надвор од акциите,подолго чекање на 7 дена ќе биде necessory. Бидете сигурни да се провери пред извршување на купување за да се избегне какви било негативни последици.
Политика За Испорака
· Пакети ќе бидат испратени до превозот адреса која ќе се потврдува и со Зачувам.
· Увоз dutes,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Обвиненијата се на купувачот одговорност,па ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
· За предмети на стоки вредност кои се помали од 10 ДОЛАРИ, екстра испорака задолжен за 2 ДОЛАРИ ќе бидат потребни.

Основни својства

Големина:
45 cm by 45 cm
Бренд Име:
Slgift
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Обична
Шема:
Печатени
Техника:
Ткаени
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Не-Токсични,Еко-Пријателски
одделение:
одделение А
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница
Големина:
45*45 cm (18 * 18 )
Тип:
Pillowcase
Должина:
For Single Pillow

Тие исто така купуваат со овој производ.