.

.

3pcs/многу 12000GS Магнет Универзална Голф Ознака Настроената/Смена ЕАС Security Кодот Detacher За Супермаркет Облека Бесплатен Превозот

3pcs/многу 12000GS Магнет Универзална Голф Ознака Настроената/Смена ЕАС Security Кодот Detacher За Супермаркет

DEN 3328.00
DEN 3503.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


започнете Цена : $22.00 Цена : $25.99 Цена : $10.99 Цена : $03.50 Цена : $33.00 Цена : $38.00
крајот
Според неодамна објавените Глобалната Малопродажба Кражба Барометар, глобалната продажба на мало кражба достигна $104.5 милијарди долари во минатата година.
Факт е shoplifiting е во пораст и тоа се случува денес.
Оваа еас магнетни голф detacher /смена може да одвои речиси сите еас тешко ознака,како што се
еас squre ознака,голф ознака,чекан tag,ознака пантофли
ако ви треба други еас производи,ве молиме контактирајте со нас ,нашата фабрика понуда можете директно
еас антена,безбедност ознака,магнетни detacher,еас deactivator,еас етикета,ознака тестер и во сите делови на еас,ние accpet ОЕМ и ODM,консултирајте се со нас најдобрата цена кога ќе има големо цел,ние може да ви обезбеди најекономичен еас производи и превозот услуга за да се обезбеди
вие ги чувате/продавница е безбедно чувани

Основни својства

Број На Модел На:
Janon Голф Detacher
Бренд Име:
e-Малку
1:
двојно магнетни еас detacher
2:
8000GS
3:
безбедност ознака detacher
4:
магнетни аларм облека detacher
5:
сензор ознака смена
6:
облека за безбедност ознака смена
7:
супер заклучување магнетни detacher
8:
магнетни безбедност ознака removers
9:
супер кодот за магнетно отстранување

Тие исто така купуваат со овој производ.