.

.

STARPAD За cfmoto пролет CF650 NK мото делови лево rearview огледало 1PAIR

STARPAD За cfmoto пролет CF650 NK мото делови лево rearview огледало 1PAIR

DEN 2160.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени.
Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка :
Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. Или изборот ЕМС или другите. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Политика На Враќање :
Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. По двете тебе и мене потврди проблеми.
Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Благодарам многу. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Контактирајте Ме :
Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Или испратете уште една нова една за да ви. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Во однос на пакување :
ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. По двете тебе и мене потврди проблеми. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. И, ве покануваме да даде. Или изборот ЕМС или другите. (Освен некои земји и APO/FPO)
2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Основни својства

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Бренд Име:
STARPAD

Тие исто така купуваат со овој производ.