.

.

За Huawei P9 Лајт G9 калено стакло екран заштитник покрие 2.5 9h безбедност заштитен филм на P9Lite Стр 9 мини VNS-L23 VNS-L22

За Huawei P9 Лајт G9 калено стакло екран заштитник покрие 2.5 9h безбедност заштитен филм на P9Lite Стр 9 мини

DEN 131.00
DEN 143.52
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ве молиме да го прочитате описот пред да се одржи редот
Купувачот Забелешка :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/Продавачот за Испорака метод е Ali Express својот Најнов превозот начин кој без следење на информации ако на ред е помалку од $7.00, ( превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се патеката во Кина само ). Но Ali Express Гаранција можете да добиете на вашите Парцела на време.
Како да се Продавачот за Испорака метод : ние ја пратите пратката од страна на нашите превозникот, која песна превозникот officail сајт(песна.yw56.com.cn/en-US/) , можете само да пратите пратката пристигна во вашиот cuntry, но не постои следење информации. по theparcel пристигна во својата земја.
ако ви е потребен за следење Без., ве молиме обрнете повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред

Основни својства

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
SLEVE
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Panasonic
На работ на работ Покриеност:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.