.

.

Дијаметар = 10см 8pcs/пакет Стакло Свет Вазна Средна Големина Круг Дното Стакло Терариум Дома Декорација Свадба Виси Декоративни

Дијаметар = 10см 8pcs/пакет Стакло Свет Вазна Средна Големина Круг Дното Стакло Терариум Дома Декорација Свадба

DEN 815.04

Од стоката
Достапно е за нарачката


Стаклена Топка Терариум Вазна
* Свет со малку поголем отворен и виси скочниот
* Свет дијаметар = 10см , отворете дијаметар = 5cm
* Круг дното : само може да се откажам
* Други димензии : 8cm 10cm 12cm 15cm
* Пакет : Стаклена Топка * 8pcs , секој еден во polyfoam кутија.
Производот Се Покаже
Повеќе Цел Количина, Повеќе Попуст..
Повеќе Информации : начин на Плаќање : Мало 100% платен од страна на T/T) или Western Union пред испорака трговија на Големо 1) L/C : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% L/В.
2) Т/T : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% пред испорака
3) Да Се Користи И Western Union. Испорака : 1) Испраќање од експрес (ние може да се добие специјална Цена за вас) 2) Превозот со авион
3) да Брод од страна на Морето
Според вашите барања. Пакет : 1) Професионална пакување со трик торба и стандардна картон. 2) Можеме да додадете лого, слики итн сите со вашето барање. Време на испорака : 1). Примерок : во Рок од 2 недели 2). Производство : 7-30days. Контрола на Квалитет :
1). Preproduction примероци ќе биде vailable пред производството,
2). На poduction ќе биде процес од страна на двете машина и квалификувани рачно изработени работници,
3). Дополнителните парчиња ќе бидат подготвени како бекап производи,
4). На prouducts ќе биде двојно проверете пред конечното пакување. По Услуга :
We' ll одговори на вашето прашање за предмети во рок од 24 часа (празници исклучени)
0086-013851089201 За Нас : Ние сме еден од најдобрите стакло labwares производители во Кина. Врз основа на повеќе од 10 години labwares извоз на искуства, нашите производи се
повеќето конкурентни на двете квалитет и цена.

Основни својства

Стил:
Модерна
Материјал:
Стакло & Кристално
Големина:
M
Функција:
Tabletop Вазна
Број На Модел На:
BT041503
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.