.

.

Промена-над Приклучок Конектор XT60 Машки Сврти Главата на Женски Т Plug DIY Автомобил Авиони Моделот Приклучок Адаптер Конектори XT60D

Промена-над Приклучок Конектор XT60 Машки Сврти Главата на Женски Т Plug DIY Автомобил Авиони Моделот Приклучок

DEN 113.28

Од стоката
Достапно е за нарачката

Пост воздух mail време на испорака не може да се контролира. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купување е бизнис, па можеби вашиот царински ќе наплатиме такса за вашиот парцели. Некои големи промет на големо со цел ќе треба повеќе денови.
Превозот :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. (Ние и ветуваме ние ќе ја испратите вашата нарачка од страна на Aliexpress Систем, ќе бидат заштитени од страна на Aliexpress. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Колку Долго Ќе ја Добиете Вашата Цел како што е Вообичаено?
Answer : ___________________________ Note : Други Бесплатен Превозот (Продавачот е Метод) значи дека ние ќе ја испратите вашата нарачка според aliexpress систем на статистики на пристигнување време на секоја земја и на дел од цената, ние го избере најдобриот испорака начин за вас. Царинската генерално проверите само дел од парцели. Ве молиме проверете ги спецификации пред да се одржи редот. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан. Со интегриран шприц производство, во споредба со конверзија на главата и на заеднички прирачник за заварување, повеќе безбедност, повеќе убави. Ние ќе испрати нарачката во рок од 1-3 работни дена. (Ние обично го испратите вашиот парцела како подарок со ниска прогласи вредност. По 60days вие не примате цел, може да побара целосна наплата) ве Молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации. За да ги прилагодите цел, цел испрати време ве молиме контактирајте со продавачот. Промет на големо со цел гласи : цената овде е за продажба на мало, ако сте wholeseller/ агент, ве молиме да ни ги испратите вашата нарачка листата, или можете да поставите цел, и ни остави порака. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.
Големината или Одговара на ова Прашање :
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Зафатен сезона, лошите временски услови,царинската прилагодување ќе го одложи. Ако го прифатите тоа, ве молиме да не случајно отворен спор.
Пост Сервис И Време На Испорака
(Не Се Вклучени Цел Подготовка Време)
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Албанија/ Аргентина/ Aruba/ Азербејџан/ Бангладеш/ Бахреин/ Брунеи Darussalam/ чешка Република/ Доминиканската Република/ Финска / Фиџи / Грузија / Индонезија/ India/ Иран (Исламска Република)/ Јордан/ Cambodia/ Маурициус/ Малдиви / Холандија/ Оман/ Peru / Пакистан / Puerto Rico / Португалија/ Парагвај / Словачка (Република словачка)/ Србија/ Украина / Vietnam / Франција / Велика Британија / Сад/ Нов Зеланд/ Белгија / Швајцарија/ Данска/ Ирска / Израел / Норвешка / Шведска / Turkey/ Австрија / Malaysia / Singapore/ Тајланд / Јужна Кореја / Јапонија
За 10-39 дена
Обединетите Арапски Емирати/ Кипар/ Казахстан/ Филипини/ Саудиска Арабија/ Бугарија / Белорусија / Германија / Естонија /Шпанија / Грција/ Унгарија / Италија/ Литванија /Латвија / Полска/ Романија/ Руската Федерација / Словенија/ Австралија/ Чиле/ Колумбија/ Канада / Mexico/ Камерун/ Египет / Skopje /Јужна Африка
/ и Други Повеќето Земји
За 15-60 дена
Бразил / и Земјите со Војна, Политичката Криза, Сообраќај не се Погодни за
За 25-120 дена
Бизнис Експрес
EMS/ DHL / UPS / Федекс / ТНТ
За 5-15 дена (Некои Неочекувани ситуации и за посебни период 8-23 дена)
e Packet (САД)
За 7-23 дена
Посебна Линија
Превозот Цена и за Време на Испорака Чести Промени.

Основни својства

боја:
XT60 Т
Број На Модел На:
XT60D

Тие исто така купуваат со овој производ.