.

.

6mm 1000pcs Нови Кристал жолти Украсни Дијамант 14-двострано Смола Круг Мода Популарни Помине DIY SS300 Z09

6mm 1000pcs Нови Кристал жолти Украсни Дијамант 14-двострано Смола Круг Мода Популарни Помине DIY SS300 Z09

DEN 191.04

Од стоката
Достапно е за нарачката


Производ шопинг водич
l број : SS30-6mm
l боја : SS30 има 24 бои, Z01 да Z24 (слика долниот десен агол означени)
l големина : сликата е не ја покажува вистинската големина, неговата боја референца само, проверете ја големината, количината на Смола Кристал Рамен грб Кристал Помине употреба 2mm или 3мм мали дијаманти, мобилен телефон да 2mm да 4mm, главно, ве молиме изберете соодветна големина
l слики : сите производи се професионални и камера во вид на снимање
l пакување : испорака е OPP вреќа за пакување на производите, за 1000pcs / торба
l DZ01 : DZ01 за мешани пакување, содржат Z01-Z22 вкупно 22 бои, за 1000pcs
l овие камења треба лепак паста, лепак не е во рамките на опсегот на овој продажба
Применливи опсегот
l нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избере
l дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутери
l живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањето
воздухот mail
l примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната mail
l нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливи
доставување информации
l ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презиме
l ве молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и држава
l Инаку, вашиот парцела може да се вратија!
Резервни прашања
l пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, e-mail сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купи
l ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка

Применливи опсегот
l нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избере
l дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутери
l живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањето

Основни својства

боја:
Кристал жолта
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Тежина:
50g
Број На Модел На:
SS30
Бренд Име:
Прста остри совет
Големина:
6mm
Количина:
1
Материјал:
Смола

Тие исто така купуваат со овој производ.