.

.

100pcs 15mm Мешани Бел Круг Број Симбол Шема Дрвени Копчиња За Облека Занаети Шиење Scrapbooking DIY Додатоци

100pcs 15mm Мешани Бел Круг Број Симбол Шема Дрвени Копчиња За Облека Занаети Шиење Scrapbooking DIY Додатоци

DEN 105.00
DEN 205.92
-49 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Материјал :
Дрво
Големина на :
Appro : 15mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 100 Pcs на овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H1437

Основни својства

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Без Никел,Хемиско Чистење,Еко-Пријателски,Перат
Техника:
Сликарство
Број На Модел На:
H1437
Обликот:
Круг
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Монистра
Бренд Име:
lacontrie
Стил:
Flatback

Тие исто така купуваат со овој производ.