.

.

STDE1206-03 ултра-тенок активни магнетни ѕвончето 12 * 6.5 MM 3.3 V 3V 20PCS/МНОГУ, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

STDE1206-03 ултра-тенок активни магнетни ѕвончето 12 * 6.5 MM 3.3 V 3V 20PCS/МНОГУ, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 449.00
DEN 528.00
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Магнетни Тенка ѕвончето
STDE1206
ЗАЧЕСТЕНОСТ ОДГОВОР
СПЕЦИФИКАЦИИ Тип на Единица STDE1206-01 STDE1206-03 STDE1206-05 STDE1206-09 STDE1206-12 Оценет Напон V 1.5 3 5 9 12 Оперативен Напон V 1-2 2-5 4-8 7-12 8-15 * Номинална Струја (МАКС) m A 20 30 30 30 30 * Мин Звучниот Излез на 10 cm d B 75 80 85 85 85 * Resonant Фреквенција Hz 2300 300 Оперативни Температура -20 До +70 Складирање Температура -30 До +105 Тежина g 2

Основни својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
STDE1206-03
Тип:
ѕвончето
Бренд Име:
ZHIPU

Тие исто така купуваат со овој производ.