.

.

Двоен-out CO2 регулатори на притисок

Двоен-out CO2 регулатори на притисок

DEN 2774.00
DEN 3263.52
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Производот се покаже :
Објект : Двоен-out CO2 регулатори на притисок
Опис на производот :
Опсег : 0-60psi, 0.6 MPa/0-3500psi, 0-250bar
Прецизност : 0.1 psi, 0.01 MPa/100psi, 5bar
Тема : 1/2',
Предности :
1. Отпорност на корозија, rusty, лесен за чистење.
2. Погоден за точните CO2 цилиндар тема.
3. Двоен систем, погодно за да ја видите.

Основни својства

Тип:
Бар Поставува
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
b922
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
GHO
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Дувачкиот
боја:
Сребро.
поврзете barb:
8мм
поврзете големина:
G1/2 плоча

Тие исто така купуваат со овој производ.