.

.

STARPAD За Мотор kawasaki KAWASAKI off-road возила klx250 инструмент линија метар линија odometry линија Бесплатен превозот

STARPAD За Мотор kawasaki KAWASAKI off-road возила klx250 инструмент линија метар линија odometry линија Бесплатен

DEN 1320.96

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба.детали за производот
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. По двете тебе и мене потврди проблеми. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Благодарам многу. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. Ви благодарам многу. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Или испратете уште една нова една за да ви.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Уживајте во вашата шопинг. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Или изборот ЕМС или другите. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно.

Основни својства

Бренд Име:
STARPAD
backguy тип:
odometry линија

Тие исто така купуваат со овој производ.