.

.

Голема големина Нордиските ѕид светилка ѕид осветлување Данска Модерна светлина ѕид Светлина ѕид sconce бесплатен превозот

Голема големина Нордиските ѕид светилка ѕид осветлување Данска Модерна светлина ѕид Светлина ѕид sconce бесплатен

DEN 7680.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress , и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
За Гаранција :
1. Ви благодариме!
. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
За Превозот :
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно). Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Ние исто така нудиме мала големина на овој објект)
За Плаќање :
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Враќање & Наплата :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Купувачи се одговорни за враќање превозот . Но повеќето од нашите производи ќе обезбеди бесплатен превозот услуга. Постојат NOEXCEPTIONS!
2. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИЕ ПЛАЌАЊЕ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, ЛОКАЛНИТЕ ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА. Позитивни повратни информации е многу важно за нас, исто така и за вас. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот itwas примени. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Основни својства

Абажур Боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Модерна
Бренд Име:
willlustr
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид

Тие исто така купуваат со овој производ.