.

.

12 Парчиња/број 7 Леопард Навиваат Лакови Со Еластична Коса Бенд За Деца Девојки Голем Сјај Лента Слоеви Коса Лакови за Коса Додатоци

12 Парчиња/број 7 Леопард Навиваат Лакови Со Еластична Коса Бенд За Деца Девојки Голем Сјај Лента Слоеви Коса

DEN 806.00
DEN 1007.52
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа.Ќе се добие целосна наплата ако ваша цел не се дојде во рамките на времето за испорака што ветија од Chengna. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Во исто време, ние, исто така, ја прифатите дојдовен примерок обичај.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. Бесплатен Превозот За Светот
3. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде ПОПУСТ за вашата следна цел. Се надеваме дека со континуиран развој и иновации ние ќе продолжиме да се прошири и да се донесе нашите уникатно искуство за да купувачи ширум светот.
Предводен од тим на високо посветен и мотивиран група на поединци ние сме цврсто фокусирана на потребите на нашите клиенти. Обезбеди висок квалитет на производи со најдобра цена.
Топло Совети :
1.што ти е гајле за се она што го правиме!
Се обезбеди со : Коса, Лак,headband,губење на бендот,косата клипови за коса,декорација,hairgrips, цвет barrette,лак бенд,итн.
Chengna онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност.
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат. APO/FPO/DPO Превозот
Ние се извинуваме што P.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
· 1. Така на квалитетот е загарантирана.
Големина : Лак должина околу 7 инчи.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Предметот е SKU број
*Сликата на неисправни монистра.
Име на производ : 12 Парчиња/број 7" Леопард Навиваат Лакови Со Еластична Коса Бенд За Деца Девојки Голем Сјај Лента Слоеви Коса Лакови за Коса Додатоци.
Боја : Normaly нашите pacage е секоја боја 2 компјутери во една многу ,Ако сте посебни барање за боја,pls да ни оставите порака, кога ќе се стави на ред,Благодарам. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено.
Chengna е коса додатоци производител од 2003 година. Ова е причината зошто ние сме фокусирани на доставување на возбудлива шопинг искуство и изработка на сигурни дека нашите високи стандарди за квалитет, вредност за пари и услуги се секогаш задоволени.

Основни својства

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Бренд Име:
CN
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Девојки
Тип:
еластична венчиња
Број На Модел На:
BH1332
Материјал:
Полиестер
Материјал:
сјајот навиваат лакови
Обликот:
што навиваат лакови
Фестивал:
обично навиваат лакови
Шема:
леопард навиваат лакови
За луѓето:
бебе навиваат лакови
Пол:
децата навиваат лакови
Број На Модел На:
BH1332 навиваат лакови
Тип На Објект:
леопард коса додатоци
Стил:
што навиваат лак со еластичен
Is_customized:
customize cheer bows

Тие исто така купуваат со овој производ.