.

.

5yards/многу Ткаени Жакард Лента ширина 4.5 cm сина тотем модел со златен конец ls-6591

5yards/многу Ткаени Жакард Лента ширина 4.5 cm сина тотем модел со златен конец ls-6591

DEN 274.00
DEN 297.60
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1 двор=0.91 метар
Материјал : полиестер
Бендот ширина : 4.5 cm
за повеќе Дворови , ве молиме контактирајте ме.
@ Нашата продавница сите производи се користи прирачникот за мерење, таму ќе биде одредена грешка, ако умот по клиент ве молиме да се разгледа купување или немојте да се купи
@Ако сте во потрага за една специфична точка сте виделе некаде ве молам само контактирајте со нас, ние може да ви помогне да го најдете вашиот посака објект!
@БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ цел ќе се реализира преку КИНА ПОСТ. Испорака име е во најголем дел од случаите од 15 до 40 работни дена. Времето за испорака е во зависност од поединечни земји поштенска услуга.Ние прифаќаме никаква одговорност за стоката се одложени поради услуги на Регистрирани Воздух Mail или Кина Парцела или други околности на одложувања што се случува со фактот дека нашите испораки се испратени од странство.Ако ви треба вашата испорака брз ве молиме контактирајте со нас за експрес такси превозот.
@International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата. Ве молиме кажете ни се во напредни ако сакате international Express превозот и ние сме мило да ви испрати понуда.
@Ако имате цел 150$/ние ќе се обидеме да ги испратите како бесплатен превозот со express, ова сепак е во зависност од определбата земја или област.
@Било какви прашања во врска со трговија на ГОЛЕМО, ве молиме обратете се до нас и ќе добиете одговор во 24hours со понуда која се надевам дека е на вашите потреби. Ние ви посакам добредојде да се погледне во мојата продавница за промет на големо на производи и трговија на големо цена попусти.
@ Ние исто така, производство панделки во свој прилагодено дизајн почетокот од само по дворови (со исклучок на превозот). Ве молиме контактирајте со нас за да се добие минимум цел количество за вашиот кориснички лента дизајн. Секој стил, големина и боја на моделот може да се прилагоди на вас.
@Производство време е генерално е 3 до 7 дена. За повеќе детали за исплати и превозот, ве молиме контактирајте со нас.
@Производите што ги испратите се внимателно контролирани од страна на нашиот посветен на персоналот пред да се испраќаат надвор со цел да се направи вашата нарачка во нашата продавница пријатен еден.

Основни својства

Тип На Производ:
Панделки
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Техника:
Жакард
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Цвет
Број На Модел На:
ls-6591
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
1-3/4
боја:
како Слика

Тие исто така купуваат со овој производ.