.

.

U-Форма Патување Перница за Авион Гумени Вратот Перница Патување Прибор за Удобни Перници за Спиење Дома Текстил Топла

U-Форма Патување Перница за Авион Гумени Вратот Перница Патување Прибор за Удобни Перници за Спиење Дома Текстил

DEN 252.00
DEN 349.44
-28 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


U-Форма Патување Перница за Авион Гумени Вратот Перница Патување Прибор за Удобни Перници за Спиење Дома Текстил 4 Бои
1. Боја : Deep Blue/Fuchsia/Светло Сина 2. Материјал : Pillowcase : Јужна кореја кадифени ткаенини Внатрешна цевка : ПВЦ
. Димензија : 31 x 31x 14cm/x 12.2 12.2 x 5.5 во (L x W x H) Функција : 1. Компактен и лесен, лесно да се носат. 2. Ергономски двојна humps дизајн, мека и пријатна, олеснување на замор. 3. U-облик дизајн, обезбедува 360 степени поддршка за вратот. 4. Гумени внатрешната цевка, inflating јачина на звук може да биде прилагодена според вашите потреби. 5. Porous и дише ткаенина, да ги задржи на сува и брзо пот исчезне, го спречуваат растот на бактериите. 6. Вградени вентил дизајн, спречување на воздухот течење, удобно да спијат. Пакување Листа : 1 x Гумени Вратот Перница 1. Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја на разликата 2. Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.

Основни својства

Големина:
31 x 31x 14cm
Тежина:
0-0.5 kg
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Гумени
Бренд Име:
FANG & ЏЕЈН
Број На Модел На:
патување перница
Дел:
Вратот
Употреба:
Постелнината
Обликот:
U-Форма
одделение:
одделение А
тема count:
Други
Пополнување:
Други
Материјал:
Кадифени Ткаенини
Ткаенина Count:
Други

Тие исто така купуваат со овој производ.