.

.

Вертикална Стил Lichee Шема СТП Кожа Црна Маска Спојувалка за Каиш Торбичка Опфаќа Случај за BQ Aquaris Х5 / Aquaris М5 5 Инчен Телефон Торба

Вертикална Стил Lichee Шема СТП Кожа Црна Маска Спојувалка за Каиш Торбичка Опфаќа Случај за BQ Aquaris Х5 /

DEN 388.00
DEN 431.52
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Спојувалка за Каиш Случај за BQ Aquaris Х5 / Aquaris М5
Опис :
1.Премиум кожа торбичка случај со спојувалка за каиш ви овозможува да го носат вашиот телефон хоризонтално/вертикално.
2.Направени со СТП кожа спречува гребнатини и штети на вашиот телефон.
Snap-во случај е дизајниран да им понуди на сите околу надворешната површина. Заштита на вашиот телефон без да се загрозат употребливост.
3. за BQ Aquaris Х5 / Aquaris M (5.0)
4.Додаток САМО ! Мобилен Телефон Не Е Вклучен.
5.Боја&Шема : Како Слика Покажа дека НЕМА.1 - Lichee 2-Мазна .
Напомена :
1.Pls ни остави meassage да се каже бојата и количеството што го сакате ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Некои боја можеби недостаток,ние ќе испрати порака за да ве забележи и некои avaliable боја ќе биде insteaded .Pls љубезно ве молиме да се разбере.
2. Превозот Начин за [Кина пост Обичен Мал Пакет Плус] или [Продавачот за Испорака Метод] ќе биде без следење на информации. За тоа е економски превозот начин. Pls се знае дека пред да се одржи редот.
3.Треба следење на информации, pls изберете [Кина Пост Регистрирани Воздух Mail],[Хонгконг Пост Воздух Mail] и така натаму.

Основни својства

Материјал:
за Aquaris Х5, за Aquaris М5
Тип:
Торбичка
Бренд Име:
OEEKOI
Големина:
5inch
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
BQ
боја:
црна / кафеава
Големина:
3.5-6 инчи
Шема:
Lichee / Мазни
Стил:
Торбичка Половината Носителот
Број На Модел На:
за BQ Aquaris Х5 / Aquaris М5

Тие исто така купуваат со овој производ.