.

.

2m Hi-OFC Слушалки Кабел За Зајнхајзер HD595 HD598 HD558 HD518 Импулс Urbanite XL LN005076

2m Hi-OFC Слушалки Кабел За Зајнхајзер HD595 HD598 HD558 HD518 Импулс Urbanite XL LN005076

DEN 714.24

Од стоката
Достапно е за нарачката


Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Премногу тешко, Премногу тешка е arch-криминалец.
Продуктната Линија база : Du Pont ПВЦ
Производ Материјал : ЗДРАВО-OFC
Карактеристики на производот : висока фреквенција на звук аналитички темелно светла, ниска масленост, не, возбудлива белешки вистинската природа на повторувате.

Основни својства

Пакет:
Yes
Бренд Име:
EachDIY
боја:
Бакар
Број На Модел На:
HD595 HD598 HD558 HD518
Големина:
Earphone cable
Тип На Објект:
Слушалка Кабли

Тие исто така купуваат со овој производ.