.

.

бесплатен превозот водоводџија алатки прирачник притисок тест пумпа за Вода притисок тестирање хидраулична пумпа 2.5 mpa/25kg

бесплатен превозот водоводџија алатки прирачник притисок тест пумпа за Вода притисок тестирање хидраулична пумпа

DEN 3010.00
DEN 3168.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


бесплатен превозот
Водоводџија алатки прирачник притисок тест пумпа за Вода притисок тестирање хидраулична пумпа 2.5 mpa/25kg
оваа пумпа е средни
G1/2 женски конектор како подарок за вас.
САД$ 29.90 $29.90 US$ 65.55 $69.00 US$ 69.00 $69.00 US$ 78.00 $78.00 US$ 64.60 $68.00 US$ 26.00 $26.00 US$ 28.00 $28.00 US$ 139.00 $139.00 US$ 115.20 $128.00 US$ 66.00 $66.00 US$ 63.65 $67.00 US$ 27.00 $27.00

Основни својства

Структура:
Клипот Пумпа
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Вода
Теорија:
Вакуум Пумпа
Број На Модел На:
Ј-021
Бренд Име:
JIANHUA
моќност:
рака движење
Примена:
цевка работа
Гориво:
не

Тие исто така купуваат со овој производ.