.

.

3 Ролни Мешани 1.5 mm/2mm/3мм* 3M Висока Јачина Акрилик Две-страна Лепак Налепница Лепило Налепница Лента За телефон LCD Екран Поправка

3 Ролни Мешани 1.5 mm/2mm/3мм* 3M Висока Јачина Акрилик Две-страна Лепак Налепница Лепило Налепница Лента За

DEN 369.12

Од стоката
Достапно е за нарачката

(0.2 мм Дебел) (1.5 мм+2mm+3мм) *25 M Силна Акрилик Лепило Јасно Двојно Двострано Лента, Без Трага, на Телефонскиот Дисплеј, Батерија, Леќа се Соберат
Повеќе од 2 многу во 1 купат се повеќе од 10% попуст Бесплатен превозот со онлајн следење Бр.
Боја : Јасно Дебелина : 0.2 мм Тежина : 1.5 mm ширина * 25 метри Состојба : Сосема Нов Материјал : акрилна киселина лепило Temp Отпорни : 100 centi-степен Водоотпорен : Да Почетна Лепило (mm) Adhenion (kg/во) : >=15 Задржи Adhension (часови) >= 48 часа Податоци само за референца, не може да се примени на конкретната употреба.
Водоотпорен Високи-температура се спротивстави на Широко се користат за нерамна површина. силна adhension.
1 × 1.5mm 1x 2mm 1x 3мм

Основни својства

Тип:
Лента
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Двојно Двострано Селотејп

Тие исто така купуваат со овој производ.