.

.

Трговија на големо 200pcs/многу Мини Корисна Облека Ткаенини Sartorius Машина за Шиење

Трговија на големо 200pcs/многу Мини Корисна Облека Ткаенини Sartorius Машина за Шиење

DEN 14484.00
DEN 20400.00
-29 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Добредојдовте на нашата продавница! Почитувани пријатели, би сакал да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна и заеднички развој ! За Плаќање : 1) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно,Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 2) Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето,можете да кликнете на линкот подолу за референца , По уплата е потврдена, ние ќе ги обработиме оваа цел и брод надвор побрзо! Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме имајте предвид дека, по долги транспорт, ние не може да гарантира интегритетот на пакување кутија, купувачи кои се смета дека се согласуваат со овој став. Но ние гарантираме производ интегритет. Ако на пакувањето деформација, не се во доменот на квалитетот на жалбите, ве молиме да се разбере. 2. Пред да го испратите производот низ ригорозни тестирање, не ќе имате било какви проблеми. ( Увозни давачки/Царина/ тарифите не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Ве молиме проверете со вашиот држава ' s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување !Поради проблемот на царинење,ние нема да сноси било каква загуба,pls разберат!) Ако брод на Германија,pls ни даде Европската Унија Број!
Вие треба да ги прочитате сите опис на производот и известување пред исплата,и можете да ни кажете колку прогласи вредност на фактура и оставање на пораки во соодветниот ред,тогаш ќе го следат тоа,тоа е лесно да се царинење за вас! Не го измениме нашиот слики! Инаку ние ќе извештајот вас ! Сите на вашите опасност !

Основни својства

Тип:
Мини Машина За Шиење
Механички Конфигурација:
Рамен Кревет
Бод Формирање:
Заклучување Бод
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
357
Целокупната Димензии:
11*7*2.3 cm
Бод Должина:
WT
Тежина:
0.12KG
моќност:
Други
Max. Шиење Брзина:
WT
Max. Шиење Дебелина:
WT
Се Хранат Механизам:
упатство

Тие исто така купуваат со овој производ.