.

.

Hisenlee 100pcs Бебешка Храна Одделение за Безбедност Старечки Teething Teether 10/12/15mm Силиконски Круг Лабава Монистра Играчка на Бебето Џвакање Мушка

Hisenlee 100pcs Бебешка Храна Одделение за Безбедност Старечки Teething Teether 10/12/15mm Силиконски Круг Лабава

DEN 625.00
DEN 780.96
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Бренд : Hiselee Име : Кружни Храна одделение силиконски гуми монистра Нето тежина : 0.6 g Материјал : Храна Одделение Силиконски Боја : Сликата Количина : трговија на Големо Големина : 10/12/15 Mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи 1 инч = 40 L или 1 L = 0.635 mm Статија број : BS10005 * Материјал : Храна одделение силиконски (без bisphenol A, олово и познат штетни материи) Не-латекс производи нема да предизвика алергии на бебето и може да се користи со доверба! Употреба : - Обезбедува визуелна стимулација за бебиња - Специјално за бебе teething - Без олово, кадмиум и тешки метали - Слободни од BPA, ПВЦ, олово, phthalates, латекс & кадмиум ВАЖНА НАПОМЕНА: *Тоа мора да се користат под надзор на возрасен и да се чува надвор од дофат на бебето за да се избегнат опасности. *Се мијат пред употреба.(Мие со сапун и вода) Напомена : 1. Производ слики биле однесени во вид, за екранот, светлина,од еколошки причини, можеби silght отстапување phenmenon, ве молиме во вид преовладува. 2. Ве молиме бидете сигурни дека сте го завршиле и се пополнети сите детали како што контакт лице, адреса, поштенски код и телефонски број пред да плаќање. 3. Превозот : >$5, превозот од Регистрирани Воздухопловната, генерално на времето за испорака е 25-60 дена.Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки, празници, временските или друга причина. >$200, надградба на shiping начин од Експрес Delviery како што се ЕМС / DHL/ Федекс за вас, која е времето за испорака е од 5 до 20 дена. 4. Дали има некој царина? Обично ние ќе declasre на minium вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 5. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела во цел на информации директно. Економски Воздух e-Mail пораки како што се Yanwen Економија, Correos Економија, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не се достапни да биде следење по напуштање на пост склад. Регистрирани Воздух Mail, како што се Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Aliexpress Стандард Превозот, Epacket се availbale да биде следење. Експрес Испорака, како што се ЕМС/ DHL / Федекс може да биде следење. 6. Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да се прошири тоа, и вашите пари нема да одат на нашата сметка. 7. Што да правам кога пратката е скршен или оштетен? Ве молиме проверете пакетот пред да го потпише. Ако тоа е скршен или оштетен, ве молиме да евидентира со превозникот, и се зема phote да испрати до нас.Ние ќе sove за тоа. Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!

Основни својства

Објектот Дијаметар:
10mm 100pcs, 12mm 100pcs, 15mm 100pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Hisenlee
Објектот Тежина:
0.6g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Силикони
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
BS10005
Боја:
14 боја
Тип:
Бебе teether лабава монистра
Количина:
100
Одговара:
дете и мајка
Материјал:
храна одделение силиконски
Сертификат За Безбедност:
FDA/SGS
Трговија на големо:
прифатете

Тие исто така купуваат со овој производ.