.

.

50g Пајпер Nigrum Овошје За Свадба Партија Дом Хотел Вазна Декорација DIY Букет Додаток за Правење

50g Пајпер Nigrum Овошје За Свадба Партија Дом Хотел Вазна Декорација DIY Букет Додаток за Правење

DEN 768.00
DEN 959.52
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Тие се одлични за свадба,забава,домашна декорација,цвет занает,и други DIY проект.
Тежина : 50g
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Превозот 1). Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www.ups.com DHL 3-5 дена www.dhl.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.ems.com.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Основни својства

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Цвет Стил:
Цвет Букет
Бренд Име:
DRtrade
Повод:
Свадба
Класификација:
Суво Цвеќе
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
ништовни
Тип:
Пајпер nigrum овошје
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип:
Суво Цвеќе

Тие исто така купуваат со овој производ.