.

Материјал : CZ камен Количина : 1 пар Состојба : 100% Сосема Нов Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Парти

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни ел

1 Плаќање се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску 2 Зачувам е нашиот препорачува мет�

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 79mm Црна Капка Природните Слатководни Бисер Со Златобоја К�

2 кг Пакет Големина : 20cm x 20cm x 20cm (7.87 во)Пакет се Вклучени : opp вреќа"""""Нашите производи имаат krabičkách или спе

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит обетки Материјал : еколошки бакар, 18k вистински златен ил�

Mateial : кристал, камен, школка, бисерГолемина : pls се однесуваат на пик во дното, јас означени покрај обетки�

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Бакар кристал кристалноКоличина : 5 ПаровиГолеми

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA топла прода�

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.На позлата ќе не оцрни �

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : опалГолемина : Приближно 15*60 MM( како референца )Об

Ве молиме да користите шопинг количка да се направи ред за повеќе од еден објект; бесплатен превозот за �

Обетки Големина : 6.6 cmБренд : Pera НакитПредмет Тип : Етнички Долго Капка ОбеткиМатеријал : Кубни ЦиркониГл�

PS : се Купи > 2 парче , дополнителни 5% попуст !!! Цел износ $ 10 се испратиле нарачки преку Економски Превозот.

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : опал камен Кристал Циркон Отвори,tassel Големина : �

Здраво драги сите,Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата

dongsheng Филм Снимањето Војна Игра Ghost Смртта Squads Обетки Филм Накит 15 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се

[xlmodel][производи][32742][xlmodel][производи][32742][xlmodel][производи][32742][xlmodel][производи][32742][xlmodel][производи][32742][xlmodel][

Производ Стил : БАКНИ МЕ Антички Златна Боја Гроздобер Големи Обетки за Жените Цинк Легура Кристал Капк�

Marte&Joven 3 Пара / set Злато на Ѕвонење Лав Глава / Зебра Шема / Леопард Круг Капка Обетки во Собата за Жените Мо

Жените Алергија Слободни Срцето Циркон Уво Иглички Bowknot Faux Бисер Eardrop Обетки слатка симбол на љубовта ќе

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 Пар1 Целосна плаќањето мора да се извр�

2018 Нов Модерен Дрвени и Смола во Комбинација Жените се Откажат Dangle EarringДоведе & nickle слободниСлики : Повра

Long Way 2018 Школка инкрустирани овална обетки Earring Голем Круг Изјава Капка Обетки За Жените Кристал Свадба �

Големина е околу 7.5 cmКлиенти Помош Центар : http : / / www.aliexpress.com / help / home.htmlПолитика За Испорака Цел Цена( пом

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Симулирани БисерБои : Бело / Црвено / Виолетова

Добредојдовте на Godbless U продавница!П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел к�

не кутија Добредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,н

100% Сосема НовСтил : Мода Капка ОбеткиМатеријал : Животната Средина Цинк Легура, Розово Злато Позлатен, Ste

Нашата Продавница Дома линк : https : / / luxusteel.aliexpress.com / store / 517046Продажба на Објект линк : https : / / luxusteel.aliexpress.

Боја : 5 Бои,Црвена,Сина,Сива,Жолта,Црна, како на сликата шоу ;Материјал : алуминиумски,конец,смола ;Големи

2016 година Нови Star Wars Сила Буди 3 D ББ8 Сребрени Обетки од Портокал Глеѓ Црни Кристали Капка Обетки Филм На�

Големина е околу 4*2 смПолитика За Испорака Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економс

2017 Нова Мода Накит Долго Tassel Обетки Црна Монистра Tassel Природен Камен Шарм и Додаток за во автомобил, Отв�

Материјал : Алуминиум Големина : 4.5 cm Боја : Зелена Тежина : 15 G Пакување : 1 пар / opp, Бидејќи на агол и светли�

Информации за производотМатеријал : Злато 18 KГолемина : 45mm*10ммТежина : 2.9 gПревозот : *Ние ќе брод Со ЕМС Fedex

Вие сте добредојдени !!!!! Види, купиЗа насНашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, глав�

PATAYA новодојдени 585 Розово Злато Италија Нерешено маслени Бои Dangle Обетки Фини Цвеќиња Жените Свадба Парт

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ак�

Имаме и други изјава обетки,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата!!!Имаме и други изјава обетк�

Боја : СликаМатеријал : АлуминиумскиPendant големина : за 25mmПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни

Нова 2014 Мода Dangle Обетки За Жените Сребрена / Злато Позлатен Коска Обетки Austrain Кристал Капка Обетки Свадб

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,прија�

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.ние ќе го избер�

Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете �